*** Penzion Fort Zmrzlík ubytování Praha 5-Řeporyje

Penzion Praha 5-Řeporyje Fort Zmrzlík Ubytování Restaurace a penzion Fort Zmrzlík Praha:
Nabízíme Vám ubytování v penzionu a příjemné posezení v restauraci Zmrzlík v Praze Řeporyje. Městská část Praha-Řeporyje se nachází na jihozápadním okraji hlavního města, na samém počátku Dalejského údolí. Objekt je situovan na nerušeném místě, vhodném pro cyklistiku, turistiku či agroturistiku. V těsné blízkosti penzionu se nachází několik jezdeckých klubů s parkurovými a westernovými koňmi.

Na jednom místě zde naleznete restauraci, penzion, autokemp a dětské hřiště. Plavecký bazén, tenisové hřiště, vířivku pro 6 osob. Saunu, parní kout, kulečník, šipky. Vyjížďky do okolí na koních.

Penzion a autokemp Fort Zmrzlík Praha 5 ubytování:
Kapacita penzionu je maximálně 25 míst. Kapacita míst pro stany je velká. Ubytování v penzionu o 7 pokojích je situováno v patře a podkroví. Nabízí se Vám nádherný výhled a společná 80m2 velká terasa pro pokoje 3, 4, 5 s krásným výhledem.

Praha Řeporyje ubytování penzion Fort Zmrzlík Restaurace:
Restaurace má kapacitu 36 míst. Rádi zde pro Vás zajistí grilování, firemní večírky, promoce, rauty, oslavy a menší svatební hostiny. V restauraci nabízí řadu jídel z minutkové kuchyně. Specialitou výčepu je čepované Svijanské nepasterizované pivo.Výčep nedaleko od výpadovky na Plzeň exit Ořech.

Fort Zmrzlík penzion ubytování Praha Řeporyje služby:
V letních měsících je možnost posedět na venkovní zahrádce. Pro malé hosty je zde k dispozici dětské hřiště s pískovištěm a prolézačkami, pro sportovce tenisový kurt a pro ubytované hosty a členy klubu venkovní bazén, vířivka a sauna, kulečník.

Praha Řeporyje ubytování penzion Fort Zmrzlík Autokemp:
Chcete-li navštívit Prahu a přitom pobýt na posledním tichém klidném místě v Praze obklopeni koňmi, CHKO, s výlety do nedalekého Karštejna a Poberounska, vypravte se s koly po místních cyklostezkách. Na Zmrzlíku Vám nabízí místo pro váš stan, ale i karavan na pozemku přes 2700m2, kousek za Prahou. Do centra Prahy lze dojet autobusem číslo 256 a dále metrem. Za 38 minut jste v centru. WC a hygienicke zařízení i pro kemp uvnitř penzionu, přívod proudu na stanoviště karavanů.

Dovolená Praha ubytování penzion Řeporyje Fort Zmrzlík Aktivity:
Relaxace i aktivní sportovní vyžití. Tenisový antukový kurt. V okolí Karlštejn a řeka Berounka kam se můžete vypravit na kole, či na koni. Naučná stezka Řeporyje – Hlubočepy prochází Dalejským a Prokopským údolím, která jsou významnou geologickou lokalitou na jihozápadním okraji Prahy. Do "řeporyjské" části Stodůlek patří nejen nejsevernější část souvislé zástavby Řeporyj, ale i skanzen středověké vesnice Řepora (nazývaný též Tuležim) a obchodní centrum jižně od Jeremiášovy ulice (Makro, Mountfield, Delvita).
Penzion Praha 5-Řeporyje Fort Zmrzlík - Služba na recepci je 24 hodinPenzion Praha 5-Řeporyje Fort Zmrzlík - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Praha 5-Řeporyje Fort Zmrzlík - Recepce poskytuje směnárenské služby.Penzion Praha 5-Řeporyje Fort Zmrzlík - V hotelu je kulečníkPenzion Praha 5-Řeporyje Fort Zmrzlík - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Praha 5-Řeporyje Fort Zmrzlík - disponuje restauracíPenzion Praha 5-Řeporyje Fort Zmrzlík - je k dispozici připojení na internetPenzion Praha 5-Řeporyje Fort Zmrzlík - je k dispozici letní terasaPenzion Praha 5-Řeporyje Fort Zmrzlík - disponuje kavárnouPenzion Praha 5-Řeporyje Fort Zmrzlík - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardPenzion Praha 5-Řeporyje Fort Zmrzlík - přijímá kreditní karty VISAPenzion Praha 5-Řeporyje Fort Zmrzlík - přijímá kreditní karty JCBPenzion Praha 5-Řeporyje Fort Zmrzlík - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalPenzion Praha 5-Řeporyje Fort Zmrzlík - tenis -poblíž hoteluPenzion Praha 5-Řeporyje Fort Zmrzlík - krytý bazén v hotelu.Penzion Praha 5-Řeporyje Fort Zmrzlík - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Praha 5-Řeporyje Fort Zmrzlík - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Praha 5-Řeporyje Fort Zmrzlík - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Praha 5-Řeporyje Fort Zmrzlík - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Praha 5-Řeporyje Fort Zmrzlík - na pokojích je telefon